12 niespotykanych zastosowań pasty do zębów.


Czy naprawdę sądzisz, że pastę do zębów używano tylko do czyszczenia zębów? Cóż, to tylko jedno z jego zastosowań, co oznacza, że musisz jeszcze rozważyć wszystkie inne sposoby, w jakie pasta do zębów ułatwia zwyczajne życie śmiertelników. Kto wie, może te life hacki mogą pomóc Ci w zastąpieniu droższych sposobów radzenia sobie z Twoimi problemami, a nawet zaoszczędzić dużo czasu.

Potrzebujesz czegoś do czyszczeni  z czyszczenia biżuterii? Cóż, pasta do zębów jest najlepszym wyborem na ten moment! Masz spotkanie w ciągu 2 godzin i nie masz czasu na manicure? Cóż, z przyjemnością dowiesz się, że pasta do zębów doskonale oczyszcza paznokcie i czyni je bielszymi! Począwszy od tworzenia bielszych butów po pozbycie się plam z ubrań, pasta do zębów to coś, na co spojrzysz ze zdumieniem pod koniec tego postu.

1. Czyszczenie świateł w samochodzie

Jeśli jesteś miłośnikiem samochodów, to jest dla Ciebie sztuczka! Wyczyść lampę samochodu za pomocą pasty do zębów i przetrzyj ją miękką gąbką. Wytrzyj pastę do zębów wilgotną szmatką i przywitaj się z błyszczącymi nowymi światłami.

2. Świetnie radzi sobie z pryszczami

Zaskoczony niespodziewanym pojawieniem się małego gościa wypełnionego ropą? Mamy dla ciebie fajną sztuczkę. Wszystko, co musisz zrobić, to nałożyć pastę wybielająca na pryszcza – to go wysuszy i wyciągnie ropę. Bądź ostrożny jeśli masz suchą skórę.


12345...

12 niespotykanych zastosowań pasty do zębów.

1 / 6Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.