Poznaj sprawdzone sposoby, które sprawią, że twój okres skończy się szybciej!


Nie ma na świecie kobiety, która czuje się komfortowo podczas okresu. Poznaj sposoby, które sprawią, że twój okres skończy się szybciej niż zwykle! Nie jest łatwo być kobietą!

1. Użyj termofora lub zwykłej ciepłej butelki. Ten sposób łagodzi dolegliwości bólowe, ale też sprawia, że krew szybciej krąży i opuści twoje ciało szybciej. Do tego trzeba przyznać, że ciepłe okłady są po prostu bardzo przyjemne.
2. Podczas okresu przyjmuj więcej płynów niż zazwyczaj.

3. Stosunek z partnerem sprawi, że okres skończy się szybciej. Jest to dość kontrowersyjna metoda, ale na prawdę działa.

4. Jeśli podczas stosunku będziesz miała orgazm twój okres może zakończyć się szybciej. Może warto namówić partnera na zbliżenie?
5. Masaż brzucha olejkami to po prostu czysta przyjemność. Taki masaż jest nie tylko przyjemny. Pobudź swoje ciało przyjemnym masażem. Ten masaż pomoże ci także jeśli cierpisz na bóle brzucha podczas miesiączki.

6. Zadbaj o to żeby w twojej diecie było dużo witaminy C. Witamina C poprawia wchłanianie żelaza, które wzmacnia naczynia krwionośne. Dołącz do swojej diety cytrusy, paprykę i brokuły, które są bogate w witaminę C.
7. Trening czyni mistrza! Jeśli będziesz wykonywać ćwiczenia fizyczne podczas okresu szybciej go zakończysz. Ale musisz być ostrożna, nie przeciążaj swojego organizmu.


Poznaj sprawdzone sposoby, które sprawią, że twój okres skończy się szybciej!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.