Artysta ilustruje codzienne życie ze swoją żoną w komiksie! Wychodzi mu to rewelacyjnie!


Bycie żonatym składa się z wielkich i małych chwil. Są urodziny, rocznice, święta i wszystkie inne ważne wydarzenia w życiu, ale są też rzeczy, na które wielu z nas może nie zwrócić uwagi. Artysta Yehuda Devir doskonale oddaje te chwile, kiedy ilustruje codzienne życie z żoną Mayą Devir.


W swoich ilustracjach na temat swojej żony artysta Yehuda Devir przedstawia dobre i złe czasy, wielkie chwile i małe chwile, normalne i zwariowane. Yehuda i Maya oczywiście bardzo się kochają, a nawet jeśli ktoś robi coś, co denerwuje innych, jasne jest, że ci dwaj nie chcieliby być z nikim innym.

 

Te sympatyczne, zabawne i czasami słodko-owocowe ilustracje doskonale przypominają, że relacje nigdy nie są doskonałe. Są ciężkie czasy i zmagania, ale kluczem jest to, aby przez nie przejść razem. Po drugiej stronie tych trudnych czasów są dobre, zabawne i romantyczne.
Artysta Yehuda Devir wie, że nie jest doskonały i oczywiście jego żona Maya Devir również nie uważa, że ​​ona jest. Jednak wielką zaletą małżeństwa jest to, że jesteście dla siebie idealni.

W ilustracjach Devira na temat jego żony jest wiele prawdy. Czasami życie z kobietą oznacza, że ​​w domu będzie dużo włosów.
Kiedy zaczynasz spotykać się z kimś, bycie czystym i reprezentacyjnym jest priorytetem numer jeden. Kiedy będziesz już wystarczająco długo, możesz być zbyt zmęczony, aby być czystym.

Praca Yehudy Davir doskonale ilustruje codzienne życie, ponieważ pokazuje rzeczy, które ludzie są gotowi zrobić dla miłości; takie rzeczy jak moczenie się, więc jeden z was może korzystać z parasola.

Kiedy przebywasz z kimś wystarczająco długo, wszystkie te stare zobowiązania społeczne nagle tracą na znaczeniu. Kto musi pozostać do północy w Nowy Rok, kiedy możesz zasnąć z osobą, którą kochasz?

Prywatne chwile, którymi dzielicie się razem, gdy jesteście małżeństwem, są najbardziej wyjątkowe. Co jest zabawniejszego niż śpiewanie w samochodzie?
Ważne są rocznice i jak pokazuje artysta Yehuda Devir, ważne jest pamiętanie o nich (cóż, przynajmniej pamiętaj o ustawieniu przypomnienia).

Jedną z rzeczy, które robią pary, jest obietnica, że ​​osiągną formę. Będą nawet posuwać się do kupna fantazyjnej maszyny do ćwiczeń. Następnie powiesić na nich ubrania i zjeść Nutella.

Żona Yehudy, Maya Devir, najwyraźniej nie lubi być zimna (to całkiem imponujący szalik na szyję). Z drugiej strony różnica temperatur jest dość częstym zjawiskiem wśród większości par.

Kiedy Yehuda Devir ilustruje codzienne życie, pokazuje również, o ile lepiej jego żona jest w pewnych rzeczach. W tym przypadku jest to budowanie mebli.
Artysta Yehuda Devir wie, jak uchwycić i wyolbrzymić te małe nawyki, które jego żona ma w sposób, który czyni je możliwymi do powiązania. Cięcie cebuli jest w rzeczywistości najgorsze.

Kochająca relacja nie zawsze jest wypełniona dobrymi czasami. Czasami pary walczą i sprawia, że ​​oboje czują się źle. Devir pokazuje, że nawet w trudnych czasach pary wciąż chcą się czuć bliskie.


Artysta ilustruje codzienne życie ze swoją żoną w komiksie! Wychodzi mu to rewelacyjnie!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.