Blogerka aresztowana po tym jak 3000 osób zjawiło się w hotelu na jej ofertę „darmowego sexu”


Miss Ye jest 19-letnią chińską blogerką, która niedawno została aresztowana pod zarzutem prostytucji po tym, jak powiedziała swoim obserwatorom w mediach społecznościowych, że będzie uprawiała z nimi seks za darmo. Jak donosiła firma Unilad, około 3000 osób pojawiło się pod jej pokojem hotelowym, mając nadzieję na skorzystanie z jej oferty. Incydent miał miejsce w zatoce Haitang w Sanya na wyspie Hainan w południowych Chinach.


Ale tego wieczoru około godziny 22 wieczorem hotel został zmuszony do wyrzucenia jej, ponieważ wiele osób pukało do jej drzwi, a nawet ustawiło się w kolejce przed jej pokojem. Mężczyźni zaczęli publikować zdjęcia w mediach społecznościowych, szukając panny Ye i czekającej przed hotelowym pokojem.


Wkrótce filmy i posty zostały przesłane do WeChat, chińskiej aplikacji do komunikatorów internetowych, pokazującej ludzi czekających przed jej drzwiami. Jak donosi Daily Mail, hotelowy konsjerż potwierdził, że otrzymywał liczne telefony z zapytaniem o gościa w pokoju 6316.

19-latka, obawiając się o swoje bezpieczeństwo, za pośrednictwem mediów społecznościowych powiedziała, że to był tylko żart. Błagała swoich fanów, żeby przestali jej szukać i przestali przychodzić do hotelu. Następnie hotel wezwał policję, która złożyła skargę przeciwko pannie Ye, ale zanim władze dzielnicy Haitang dotarły do ​​hotelu, 19-latek już się wyprowadził.

Według oświadczenia policji, młoda kobieta została znaleziona w hotelu w pobliżu międzynarodowego lotniska Sanya Phoenix 2 marca, a następnie została aresztowana pod zarzutem prostytucji, a także zakłócenia działalności hotelu.


Została ukarana grzywną w wysokości 500 RMB (co odpowiada 57 funtom lub prawie 80 USD) i uwięziona na 15 dni. Panna Ye twierdzi, że opublikowała film jako żart w nadziei na zwiększenie liczby obserwatorów mediów społecznościowych, ale jej konta w mediach społecznościowych zostały zawieszone.

Oto film z całego zajścia


Blogerka aresztowana po tym jak 3000 osób zjawiło się w hotelu na jej ofertę „darmowego sexu”

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.