Mężczyzna znajduje martwą mysz w puszcze napoju energetycznego! Wszystko nagrał na filmie!


Mężczyzna z Arkansas był zszokowany, gdy znalazł martwą mysz w puszce od napoju energetycznego. Mężczyzna o imieniu Josh Henley opublikował swoje doświadczenia na Facebooku.



Dokonał szokującego odkrycia rano po zakupie napoju energetycznego na stacji benzynowej w Arkansas. Udokumentował moment, w którym otworzył puszkę, aby odsłonić martwą mysz.

Wideo, które zostało opublikowane na Facebooku, natychmiast stało się hitem

Wideo, które pan Henley zamieścił na Facebooku, pokazuje, jak przecina puszkę na pół, aby odkryć, coś wydaje się martwą myszą w środku.

Mówi w filmie:

„Wypiłem Red Bull ostatniej nocy i niestety w puszcze była mysz. Nie wiem czy to wina fabryki czy kogoś innego. To jest szalone, ponieważ cały czas piję Red Bulla, ale myślę, że teraz zrezygnuję … sami rozumiecie dlaczego. „

Henley podobno powiedział, że nie dokończył napoju w nocy, kiedy go kupił.

Powiedział, że zostawił napój energetyczny w swoim samochodzie na noc. Następnego ranka, kiedy poszedł wylać napój, powiedział? że poczuł, że coś trafiło do puszki.

Mówiono, że mówi:

„Kiedy go opróżniłem, usłyszałem ten łomot. Mówiłem: „Och, mój Boże.” Powiedziałem: „Muszę to nagrać, bo nikt w to nie uwierzy.” Więc otwieram to jest tam duża „mysz”.

Mężczyzna mocno wierzy, że mysz nie wczołgała się do puszki.



Podobno powiedział, że nie widział żadnych oznak, że mysz była w jego samochodzie. On również ponaglał innych ludzi, by sprawdzali swoje Red Bully, na wypadek gdyby mieli podobnąsytuację.

Jego post na Facebooku był do tej pory udostępniony prawie 700 000 razy. Ma ponad 100 000 komentarzy i prawie 40 000 reakcji. Red Bull nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie.




Mężczyzna znajduje martwą mysz w puszcze napoju energetycznego! Wszystko nagrał na filmie!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.