13 niezwykłe fakty na temat kobiet, które są całkowicie


Wszystkie te książki dotyczące lepszego poznania kobiet dotyczą biologicznych i społecznych faktów na świecie. Na przykład, dlaczego żyją 2-10 lat dłużej niż mężczyźni na całym świecie. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego tak jest.13. Kobiety widzą więcej kolorów.

Czy kiedykolwiek kłóciłeś się ze swoją koleżanką o kolory? To dlatego, że kobiety mają średnio o 20% więcej różnic w kolorach i kształtach.

12. Kobiece ciało ma niższą odporność na alkohol.

Wierzcie lub nie, ale są one bardziej niebezpieczne dla kobiet i są bardziej narażone na zakażenie chorobami wątroby (zapalenie wątroby) i częściej umierają z marskości wątroby (choroba przewlekła). Jest również bardziej prawdopodobne, że kobiety będą w stanie zmniejszyć swoje zdrowie psychiczne i zmniejszyć rozmiar mózgu.11. Dojrzałość jest atrakcyjna.

I nie tylko z powodu kompleksu Edypa. Różne badania wykazały, że kobieta jest bardziej atrakcyjna, jest bardziej prawdopodobne, że jest w ciąży lub Mężczyźni również czytali to w kobiecym zapachu i skoku głosu.

10. Przeciętna kobieta spożywa 4 funty szminki w swoim życiu.

Kiedy bierzesz przeciętną liczbę pomadek przez całe życie i ich średnią zdolność noszenia, sprowadza się to do kobiet z 4 funtami szminki w swoim życiu. To przekłada się na 533,76 szminek. Oczywiście, dlatego jest tak duży (lub niewystarczająco duży), dlatego jest to średnia – różni się w zależności od kraju i kultury.9. Nienawidzą podejmowania ryzyka.

Mogłeś zauważyć, że kobiety są naprawdę zagrożone. Przednia kora obręczy, część mózgu, która waży opcje przy podejmowaniu decyzji, jest większa u kobiet niż u mężczyzn. Niektórzy twierdzą, że ta ewolucja jest lepsza niż opiekunowie i uratowanie „plemienia” podczas zbierania żywności i kształtowania życia społecznego.

8. Mogli sprawić, by ich ludzie byli grubi.

Co zaskakujące, wielu mężczyzn się powiększa, a to może być działanie ich kobiet. Wchodzą w tryb „opieki”, który powoduje nadmierne karmienie partnera (z zamiarem posiadania silnego „wojownika” po ich stronie). Istnieje również nieświadomy zamiar uczynienia człowieka mniej atrakcyjnym dla innych kobiet.
7. Styl ponad komfort

Ta ciekawość nie ma naukowego wyjaśnienia – raczej społecznego. Społeczeństwo i media naciskają na pewien standard, niezależnie od tego, czy chodzi o małe stopy, czy o dziadka, co powoduje, że większość kobiet decyduje się na stylowy pokaz wygody.

6. Wyższy węch

Podobnie jak wcześniej, podwyższone poczucie odpowiedzialności, rodzina nam pomogła. Więc odwołać się do tego podwyższonego sensu – może trochę kwiatów?5. Komórki mózgowe są gęsto upakowane w żeńskim mózgu.

Średnio mózg kobiety jest o 9% mniejszy niż jego męski odpowiednik. Ale to nie ma wpływu na zdolności poznawcze, ponieważ jest takie samo i są one gęsto upakowane.

4. Są niedocenionymi bohaterami wynalazków.

Mary Anderson wynalazła wycieraczki w 1903 roku. Ponadto opatentowane przez lata kobiety: jednorazowe pieluchy, torby papierowe, szkło bezodblaskowe, kosz na śmieci na pedały, zmywarka i wiele innych innowacji.


3. Obcasy były dla mężczyzn.

W 1600 roku, obcasy zostały wprowadzone do mody kobiecej dla mężczyzn, którzy nosili pięty, jak ich męskość i status.

2. Czytanie twarzy

Od samego początku ich życia kobiety lepiej czytają twarze, gesty i głosy, co czyni ich lepszymi rozmówcami i liderami społecznymi. Nawet w grupie ludzi interakcje społeczne byłyby prawdopodobnie prowadzone przez samicę typu alfa niż samca alfa.1. Niech żyją kobiety!

Czasami różnice w długości życia kobiet i mężczyzn mogą wynosić nawet dziesięć lat, ale średnio na całym świecie to co najmniej 2-3 lata. Dotyczy to nie tylko kobiet. Kobiece orangutany i szympansy również przeżywają swoje męskie odpowiedniki.

Nawet ze wszystkim, co wiemy o uczciwych kobietach, wciąż pozostaje tajemnica, którą należy rozwikłać.


13 niezwykłe fakty na temat kobiet, które są całkowicie

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.