Dowiedzcie się co wasze nawyki spania mówią o waszym związku!


Świadomie lub podświadomie, twój umysł kontroluje sposób, w jaki śpisz kiedy jesteś ze swoim partnerem, a to faktycznie przedstawia wiele o twoim związku. Czasami może powiedzieć rzeczy z których nie zdawałeś sobie sprawy. Na przykład to jak wygląda wasze życie miłosne gdy nie śpicie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak język ciała Twojego snu mówi o twoim życiu miłosnym.1.Na krawędzi

Obaj partnerzy śpią po przeciwnych stronach łóżka, najczęściej twarzą do ściany. Co najmniej jeden z nich znajduje się tuż przy brzegu łóżka z co najmniej jedną częścią ciała zawieszoną na boku. Jeśli zdarza się to tylko raz na jakiś czas, oznacza to po prostu potrzebę dobrego snu w nocy. Z drugiej strony, jeśli jest to pozycja stała, to z pewnością istnieje coś, co nie jest w porządku w waszym związku. Czas na rozmowę!

2. NA kraba (lewa strona obrazu)
Jest to możliwe w różnych formach, ale zawsze bez kontaktu z ciałem. Ludzie, którzy tak leżą w łóżku, potrzebują przestrzeni i wolności. Ich partnerzy wolą jednak się przytulać. Ale jak to się mówi, przeciwieństwa się przyciągają.
3. Pod dachem
Obaj partnerzy leżą na plecach, a ona wtulona jest w pachy. Najczęściej ma to miejsce tylko podczas zasypiania. To wyraźny dowód męskiej dominacji i kobiecego oddania.

4. Rozmowa do poduszki
Obaj partnerzy leżą twarzą w twarz, ale bez rzeczywistego kontaktu z ciałem. Zdarza się to często na wczesnych etapach związku! Pary te mają wiele do powiedzenia i lubią patrzeć sobie w oczy.

5. Jak w Hollywood
Tak właśnie śpią gwiazdy filmowe! Leży na plecach, a ona wtula się w niego jak mruczący kotek. Głowa spoczywa na jego klatce piersiowej, a nogi są splecione. Dotyczy to tylko „fazy miodowego miesiąca” związku, ponieważ spanie w ten sposób jest dość niewygodne i nie jest rozwiązaniem długoterminowym.
6. Węzeł
Obaj partnerzy leżą naprzeciwko siebie, a ich nogi tworzą węzeł marynarski przez co najmniej 10 minut. Kiedy oboje partnerzy osiągną głęboki sen, węzeł ma tendencję do zanikania. Ta pozycja wskazuje na związek między równymi i utajonymi napięciami erotycznymi.

7. Na łyżeczkę (kobieta w środku)
W tej pozycji ONA może pozwolić mu owinąć się wokół niej z potrzeby pełnego przytulenia. Z drugiej strony, om może pokazać swoje instynkty ochronne, utrzymując ją w cieple.

8. Odwrotna łyżeczka (z mężczyzną w środku)

Tutaj ON może pokazać swoją bardziej miękką stronę i pozwolić sobie na ochronę i opiekę. ONA akceptuje odwrócenie ról bez pytania i pokazuje, że jest nowoczesną kobietą.
9. Plecami do siebie.

Klasyczna pozycja do zasypiania, gdy para nadal lubi kontakt i bliskość, ale także ceni sobie posiadanie własnej przestrzeni. To doskonały kompromis: komfort i intymność w tym samym czasie!


12

Dowiedzcie się co wasze nawyki spania mówią o waszym związku!

1 / 2Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.