Ilustracje, które ujawniają prawdziwe oblicze długotrwałych związków.


Miłość jest w małych rzeczach. A Amanda Oleander, artystka z Los Angeles, uchwyciła te momenty w swoich ilustracjach. Czerpiąc inspirację z własnego romantycznego związku i zbierając wspomnienia bliskich jej osób, Amanda doskonale pokazuje, jak wygląda miłość, kiedy nikt nie patrzy.Amanda obecnie spotyka się z Joey’em Rudmanem. „[On] znajduje się na większości moich rysunków”, powiedziała. „Jesteśmy razem od prawie 3 lat, jest najsłodszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałem.” Artysta opisuje więź między nimi jako czystą magię. „Zanim poznałem Joey’a, gdyby ktoś powiedział mi, że ich miłość i związek są jak nasze, nie uwierzę, to nic więcej niż zadziwiające.

„Fascynuje mnie sposób, w jaki ludzie zachowują się za zamkniętymi drzwiami, intymne chwile, których nigdy nie widzimy.” Są to chwile, których naprawdę nie można udokumentować, ponieważ gdyby tak było, zmieniłoby to sposób, w jaki zachowywała się osoba. . ”

Oleander twierdzi, że każdy jej rysunek jest inspirowany inną koncepcją. „Chciałbym, aby widzowie zabrali ze sobą poczucie pewności i uznania dla prostych chwil w życiu”.

Obecnie Amanda jest szalona, ​​produktywna, co oznacza, że ​​możemy oczekiwać więcej jej pracy! Od dziewięciu miesięcy rysuje codziennie, pracując jednocześnie nad trzema dużymi obrazami i robiąc ilustracje. Nawet osiąga punkt, w którym jej nadgarstki naprawdę bolą. Przewiń w dół, aby zobaczyć niektóre z najlepszych wyników jej poświęcenie dla sztuki.
Ilustracje, które ujawniają prawdziwe oblicze długotrwałych związków.

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.