9 rzeczy w kobiecej szafie, które doprowadzają każdego faceta do szaleństwa!


Zgodnie z badaniami na ten temat, gdy spotykamy osobę po raz pierwszy, oceniamy ją trzema głównymi parametrami: wyglądem, głosem i mową. Okazuje się również, że 7% pierwszego wrażenia zależy od tematu rozmowy, 38% – od głosu i jego głosu, a 55% – od wyglądu. Dlatego jest takie powiedzenie: „Najpierw osądzasz, jak miło, potem oceniasz, jak mądre”, a jest to jeszcze bardziej istotne, gdy mężczyźni osądzają kobiety. Więc, panie, pamiętaj o tej wiedzy, jeśli chcesz zaimponować wszystkim wokół ciebie.


1. Letnie sukienki

Trudno wyobrazić sobie bardziej wyrafinowany, delikatny i kobiecy strój niż sundress. Jeśli pasuje do kobiecego ciała, to dosłownie zamienia każdą kobietę w boginię. Dlatego mężczyźni stają się odważniejsi i rozpoczynają rozmowę, ponieważ niemożliwe jest oprzeć się dziewczynie w cudownej sukience, która zarysowuje krzywe ciała i płynie z wdziękiem na wietrze.
2. Dżinsy rurki

Chude dżinsy sprawiają, że Twoje ciało wygląda na szczuplejsze, nogi dłuższe i zarysowują Twoje krzywe. Czy to nie wspaniałe? Są bardziej eleganckie niż legginsy, ponieważ dżinsy ukrywają niedoskonałości ciała pod grubą tkaniną. Również ten element ubioru bardzo łatwo łączyć z topy i akcesoria i stworzyć gotowy strój.3. Swetry

Przytulne swetry, szczególnie te duże, sprawiają, że Twój strój wygląda bardzo zmysłowo i pogodnie. Dziewczyna ubrana w sweter przesyła jasny komunikat, że jest w harmonii z jej wyglądem, może nosić wygodne ubranie zamiast odkrywać je i nadal może czuć się piękna i atrakcyjna.
4. Odzież sportowa i kucyk

To, że dziewczyna lubi sport, czyni ją atrakcyjniejszą dla mężczyzny. Jeśli twoja bluza ma logo ulubionej drużyny, jest jeszcze lepsza. Może stać się tematem do rozmowy. Ale głównym sekretem jest to, że dziewczyna ubrana w sportową odzież wydaje się być beztroska i przyjazna.

To samo dotyczy końskich ogonów. Luźne włosy są zdecydowanie piękne, ale kucyk ma również swoje zalety: odsłania linię ramion, szyi i uszu. Co może być bardziej kobiece i wyrafinowane?5. Sukienka z rozcięciem

Powszechnie wiadomo, że każda kobieta powinna być tajemnicza. Sukienki z wysokimi szczelinami najlepiej demonstrują tę zasadę. Piękne uda ujawnione tylko od czasu do czasu przyciągają więcej uwagi niż jakakolwiek mini-sukienka. Warto też uważać na odciski na sukience, zła grafika może zepsuć cały obraz.
6. Czapka baseballowa

Czapka baseballowa na niektóre kobiety może dokonać cudu. Może sprawić, że Twój strój będzie wyglądał na zrelaksowany, sportowy, pewny siebie i, co najważniejsze, naturalny. Jeśli więc patrzysz na czapki baseballowe sceptycznie i wkładasz je tylko wtedy, gdy musisz ukryć brudne włosy lub złą fryzurę, to możesz rozważyć ponowne rozważenie.
7. Dżinsy z wysokim stanem

Te jeansy podkreślają talię, dzięki czemu Twoja figura wygląda bardziej proporcjonalnie i kobieco. Akcentują również Twoje biodra, ukazując je w pozytywnym świetle. Te dżinsy będą pasować do tych, którzy nie lubią obcisłych dżinsów i wolą coś wygodniejszego i luźniejszego.
8. Klasyczna koszula

Klasyczna biała koszula, bez nadmiernych elementów, takich jak falbanki i falbany, zawsze przyciąga uwagę, ponieważ tworzy ten wizerunek eleganckiej i prawdopodobnie niedostępnej kobiety. Oczywiście, możesz nosić tę koszulę nie tylko w pracy, ale także niedbale. W połączeniu z dżinsami, torebką i mieszkankami tworzy naturalny i wyrafinowany strój.
9. Ołówkowa spódnica

Ołówkowa spódnica w połączeniu z wysokim obcasem powoduje, że kobiety poruszają się powoli i płynnie. Te spódnice podkreślają Twoją talię, dzięki czemu Twoja figura wygląda jak klepsydra. Ten zestaw natychmiast przyciąga uwagę klasycznymi liniami, zarówno w biurze, jak i na przyjęciu.
Bonus:

Nie jest tajemnicą, że nagie skóry przyciągają uwagę, ale należy używać tej sztuczki ostrożnie i mądrze. Na przykład, nagie ramiona lub rozcięcie na spódnicy sprawią, że Twój strój będzie elegancki i urzekający.

Czasami jednak, próbując przyciągnąć uwagę, kobiety podchodzą do góry i preferują sukienki, które są za krótkie, koszule zbyt niskie, lub dżinsy, które są tak niskie, że można zobaczyć bieliznę.

Oczywiście, niektórzy projektanci podążają za popytem, ​​a nawet tworzą wariacje odsłaniających się ubrań (jak na zdjęciach powyżej). Zawsze najpierw musisz podążać za zdrowym rozsądkiem, a dopiero potem trendy w modzie.


9 rzeczy w kobiecej szafie, które doprowadzają każdego faceta do szaleństwa!

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.