Ponad 10 nauczycielek, które zaszły w ciążę ze swoimi uczniami. Jeden związek zakończył się nawet ślubem!


W okresie dojrzewania s3xual instynkt jest pobudzony, co jest najbardziej normalną rzeczą na świecie, jednak jest to proces, który musi wystąpić między ludźmi w tym samym wieku. Wiele osób miało kiedyś przystojnego nauczyciela lub nauczycielkę, który skradł nam serduszko. Ale tym przypadku niektórzy zapomnieli i związali się ze swoimi nieletnimi uczniami.

Ile jest tego przykładów w wiadomościach? Poniżej przedstawiam tylko dziesięć z tysięcy podobnych przypadków, które zdarzają się często.

1.- Aleksandria Vega

Jedna z najpiękniejszych i najmłodszych nauczycieli w szkole w Houston, w Stanach Zjednoczonych, w wieku zaledwie 24 lat, zaszła w ciążę z jednym ze swoichuczniów, w wieku 13 lat. Zapewniła, że ​​rodzice jej „chłopaka” wiedzieli o związku i zaakceptowali to; Fakt ten kosztował ją licencję na nauczanie i nie zobaczyła już młodego tego człowieka w swoim życiu.
2.- Kelly Watson

Ten szczególny przypadek dał nam o czym porozmawiać, gdy matka 17-letniego chłopca wykazała się szczęściem i aprobatą, tak, że będzie żenił się w przyszłości z 34-letnią Kelly, która zaszła w ciążę i miała syna w San Diego w Stanach Zjednoczonych. Ani chłopiec, ani jego matka nie złożyli zarzutów.3.- Laura Elizabeth Whitehurst

W wieku 28 lat zaszła w ciążę z jednym z jej uczniów w wieku 16 lat. Musiała zapłacić grzywnę w wysokości 25 000 dolarów i została aresztowana po porodzie. Para miała tajny związek przez rok, ale skończyła się, gdy matka dziecka dowiedziała się i zgłosiła nauczyciela władzom szkolnym w południowej Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych.4.- Jennifer Fichter

29-letnia Jennifer zaszła w ciążę z jednym z jej 17-letnich uczniów, z którymi odbyła spotkania na nocnym szkolnym parkingu. Matka nastolatka odkryła na telefonie komórkowym kilka wiadomości, które wysłała mu nauczycielka.


Ponad 10 nauczycielek, które zaszły w ciążę ze swoimi uczniami. Jeden związek zakończył się nawet ślubem!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.