12 gwiazd, które w końcu nauczyły się kontrolować swoją wagę. Bonus: 50 cent zmieniony nie do poznania!


Zapierające dech w piersiach zdjęcia celebrytów i ich idealne ciała plażowe są dostępne w Internecie. Czasami może to być naprawdę frustrujące i trudno nie czuć się trochę zazdrosnym. Jednak nie wszyscy w Hollywood urodzili się wyjątkowo sprawni i szczupli. Niektórzy z naszych ulubionych aktorów i piosenkarzy wyglądali zupełnie inaczej niż hollywoodzkie standardy urody.

1. Adele

Trudno nie zauważyć, że Adele pozbyła się kilku dodatkowych kilogramów od 2008 roku, mimo że nigdy nie podzielała wagi, jaką utraciła. Piosenkarka mówi, że zrobiła to dla swojego osobistego szczęścia i nie przestrzegała standardów urody. Adele całkowicie wycięła cukier z diety.


2. Mama June

June Shannon z reality show, Here Comes Honey Boo Boo stracił 300 funtów w ciągu ostatnich kilku lat. W 2015 roku musiała przejść operację plastra żołądka. Od tamtej pory przestrzega ścisłej diety i regularnie ćwiczy.


3. Rebel Wilson

Rebel Wilson rozpoczęła swoją podróż utrata masy ciała w 2016 roku. Od tego czasu straciła około 33 funtów. Aktorka mówi, że kluczem do jej sukcesu jest więcej treningu fizycznego.


4. Kelly Osbourne

Kelly Osbourne straciła około 70 funtów od 2009 roku, kiedy uczestniczyła w Dancing With The Stars. Kelly’s show partner wprowadził ją do bardziej zdrowej diety i treningu.


5. Jordin Sparks

Uczestniczka American Idol, Jordin Sparks, straciła w 2012 roku 50 funtów. Chciała być zdrowa, więc zaczęła liczyć kalorie, chodzić każdego dnia i ćwiczyć z osobistym trenerem.12345...

12 gwiazd, które w końcu nauczyły się kontrolować swoją wagę. Bonus: 50 cent zmieniony nie do poznania!

1 / 6Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.