8 błędów, które powoli mogą zakończyć każdy związek.


Każdy popełnia błędy. Pamiętaj tylko, że można się z nich wiele nauczyć. Błędy czasami przekazują bardzo cenne doświadczenie i mogą naprawdę zmienić nasze życie na lepsze, ponieważ zawsze jesteśmy pewni, że nigdy więcej nie powtórzymy błędu.

Jednak niektórzy ludzie nie potrafią uczyć się na swoich błędach. Czasami proste błędy, których można uniknąć dość łatwo, mogą mieć poważne konsekwencje dla małżeństwa, prowadząc do katastrofalnych rezultatów. Jakie są niektóre z tych błędów, których powinieneś unikać? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

1. ZANIEDBYWANIE WAŻNYCH POTRZEB

Zamknij oczy i wyobraź sobie sekwencję, która rozwija się po powrocie do domu po męczącym dniu. Pomyśl o współmałżonku oferującym orzeźwiający napój, biorąc tę ciężką torbę i płaszcz z rąk, pytając, czy chcesz zjeść kolację teraz czy później. Twój współmałżonek jest Twoim głównym pomocnikiem i głównym źródłem komfortu. Zaniedbanie jego potrzeb – czy to emocjonalne, czy fizyczne, może prowadzić do tego, że facet, albo kobieta zacznie spełniać swoje potrzeby poza małżeństwem.

2. Oczekując zmiany

Mówią, że nic nie jest trwałe, a jedyną stałą w czasie jest zmiana – która jest nieunikniona. Ale czym jest zmiana? Jeśli chodzi o ludzką naturę, naturalnie preferujemy ludzi, którzy mają podobne cechy, jak ktoś bliski, a może nawet my sami. Oczekiwanie, że twój partner zmieni „w imię miłości” właśnie dla ciebie, jest fatalnym błędem, który często popełniają ludzie. Nie oczekujcie, że się odmienią – dostosuj, pokonaj i zaakceptuj ich oryginalność i naucz się rozwiązywać różnice, podziękujesz nam później!


3. W poszukiwaniu interwencji

Jeżeli kłócisz się ze swoim małżonkiem nie szukaj wsparcia w nikim innym. Nie potrzebujesz opinii innych by rozwiązać wasz problem. Bez względu na to, czy jest to twój brat, najlepszy przyjaciel, czy może rodzic, mogą bardzo dobrze cię poznać, ale faktem jest, że nadal nie jesteście i nie możecie zrozumieć rzeczy w takim stopniu, w jakim potraficie zrozumieć siebie na wzajem.


8 błędów, które powoli mogą zakończyć każdy związek.

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.