12 rzeczy, które robią kobiety, gdy zdradzają w związku!


Wiele już napisano o tym, jak rozpoznać zdradę faceta. Bądźmy szczerzy,  to i tak jest zazwyczaj oczywiste! Ale jak możesz stwierdzić, czy kobieta oszukuje? Znaki są zwykle nieco bardziej dyskretne i zakorzenione w potrzebie zmian w ich istniejącym związku. Podczas gdy mężczyźni często oszukują z czystego pożądania seksualnego, kobiety często zdradzają swoich partnerów, gdy ich obecny związek nie służy im w sposób jakiego potrzebują.

Ona nie przestanie dokuczać

Jeśli zauważysz, że twoja partnerka dręczy cię bardziej niż zwykle, może to być znak, że zdradza. Istnieje wiele powodów, dla których może ona zachowywać się w ten sposób, włączając w to walkę, by zakończyć związek. Lub wynika to z po prostu z frustracji związanej z własną zdradą.Nowy „przyjaciel” na scenie

Zwróć uwagę na nowego przyjaciela, z którym twój partner wydaje się być zawsze w kontakcie.  Gdyby sprawy między wami nie wyglądały zbyt dobrze, a ona nie może się oderwać od smsów, to coś musi być na rzeczy. Uważaj na uroczych współpracowników i przyjaciół, których nie przedstawi.

Interesuje się Twoim planem dnia

Czy twoja kobieta nagle wykazuje duże zainteresowanie twoimi codziennymi zajęciami tam, gdzie wcześniej jej nie było? To może być nic, ale może to być także znak, że próbuje dowiedzieć się, gdzie będziesz, kiedy planuje mieć seksowną randkę. Staraj się też nie zwariować – może planuje przyjęcie urodzinowe z niespodzianką!

Czy ona jest w innym świecie?

Czy twój poprzednio skoncentrowany i obecny partner stał się ostatnio trochę mentalnie odległy? Jeśli zauważysz, że nie możesz rozmawiać bez poczucia, że ​​jest w innym świecie, może to być znak, że   myśli o kimś innym.Nagły przywiązanie do jej telefonu

Jeśli zauważysz, że twój partner nie wypuszcza  już z rąk telefonu leżącego w domu i jest stale do niego przywiązany, może coś ukrywać przed tobą. Być może powodem, dla którego zabiera jej telefon do łazienki, jest to, że nie chce, żebyś oglądał teksty jej nowego kochanka.

Nie uprawiacie seksu

Znasz to uczucie – kiedy jesteś w nowym związku seksualnym, ta osoba wydaje się być jedyną osobą, z którą możesz sobie to wyobrazić. To samo dotyczy zdrady. Jeśli twój partner całkowicie przestał cię interesować seksualnie, bez żadnego innego powodu, może  być pochłonięta nową miłością, z którą po prostu nie możesz konkurować.

Jej telefon stał się nowym tobą

Już rozmawialiśmy o ukrywaniu jej telefonu, ale jeśli ona też spędza więcej czasu przyklejonego do słuchawki, to może wskazywać, że ona też oszukuje. Jest to szczególnie ważne, gdy dzieje się tak w chwilach, gdy powinnaś mieć niepodzielną uwagę, na przykład jedząc obiad w restauracji .


Jej harmonogram nie wydaje się obejmować ciebie

Jeśli twoja dziewczyna nagle ma dużo imprez z koleżankami, na które wcześniej nie chciała chodzić to  może cię zdradzać. Najpierw zwróć jej na to  uwagę, ale jeśli będzie to trwać przez kilka tygodni i miesięcy,  to może kłamać, aby spędzić więcej czasu z drugim kochankiem.


12 rzeczy, które robią kobiety, gdy zdradzają w związku!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.