Tak wygląda wnętrze targu z kotami w Wietnamie. Zdjęcia są przerażające!


Osobom bardzo wrażliwym nie polecamy oglądania tych przerażających fotografii z wietnamskiego targu z kotami. W tym kraju futrzaki są uważane za przysmak. Jeden z ratowników kotów znany jako Queyen uchwycił na filmie targ, aby uświadomić ludzi na temat handlu takim mięsem. Uważa się bowiem, że ich mięso jest źródłem siły i energii. Na zdjęciach widać, że część kotów ma obroże, co może świadczyć o tym, że zostały skradzione ze swoich domówi i czeka je śmierć.Szokujące zdjęcia z wnętrza targu przerażają. Koty są tam popakowane w worki jak zwykłe przedmioty.

Do tej pory słyszeliście pewnie tylko o tym, że w Azji zjada się wyłącznie psy. Niestety dotyczy to także kotów.

“Niedawno psie mięso przyciągnęło wiele uwagi światowych mediów. Niestety ten problem dotyka również kotów. W Wietnamie kocie mięso jest spożywane na początku każdego miesiąca, aby zapobiec nieszczęściu oraz zwiększyć libido.”

“To okropna sytuacja. Rzeźnicy uważają, że kocie mięso jest smaczniejsze, kiedy zwierzaki cierpią przed ostatecznym ubojem.”

Widać, część zwierzaków była domownikami. Ktoś je najzwyczajniej w świecie ukradł. Koszt takiego dania w restauracji wynosi od 200 do 250 zł.


Tak wygląda wnętrze targu z kotami w Wietnamie. Zdjęcia są przerażające!

1 / 4Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.