17 trików które ułatwią życie każdej kobiecie!


Każda dziewczyna wie, że dbanie o siebie i wyglądanie jak milion dolarów wymaga dużo czasu i wysiłku. My zawsze szukamy sposobów na ułatwienie życia i dlatego stworzyliśmy 17 genialnych sztuczek kosmetycznych, które pomogą Ci zaoszczędzić czas.


Alternatywa dla tuszu do brwi.


Zamiast używać tuszu do brwi, ten bloger zaleca stosowanie zwykłego lakieru do włosów. Spryskaj trochę na specjalny grzebień do brwi lub użyj starego pędzelka do tuszu do rzęs.

Wybielanie paznokci


Twoje paznokcie mogą nabrać żółtawego zabarwienia, jeśli używasz wielu różnych kolorów ciemnego lakieru. Aby ponownie wyglądały na czyste i białe, namocz watę w soku z cytryny, owiń ją wokół paznokcia, a następnie przykryj folią.

Zapamiętanie kiedy używać produktu


Zazwyczaj firmy używają tego symbolu, aby wskazać, jak długo można używać produktu kosmetycznego po jego otwarciu. Aby nie zapomnieć, kiedy dokładnie to nastąpi, zapisz datę na butelce za pomocą markera zaraz po otwarciu go

Pomoc w nagłych wypadkach na złamany paznokieć


Zwykła torebka na herbatę pomoże ci uporać się z katastrofą znaną jako złamany gwóźdź. Wyjmij liście herbaty z torby i odetnij kawałek, aby zmieścił się w twoim paznokciu. Przyklej go w miejscu złamania paznokcia i odetnij nadmiar wykraczający poza długość paznokcia. Teraz użyj pilnika do paznokci, aby nadać mu kształt, a następnie przykryj bazową warstwą lakieru.


17 trików które ułatwią życie każdej kobiecie!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.