Każdy powinien znać te 8 podstawowych zasad ubioru!


Wygląda na to, że nie ma żadnych ograniczeń i granic, jeśli chodzi o modę i różnorodność wyborów w stylu i sposobu ubierania się. Unikalny styl jest świetny, ale istnieją pewne zasady, które należy przestrzegać, jeśli chodzi o sposób ubierania się. Niektóre z tych samych błędów w ubraniu powtarzają się w kółko, ale oczywiście możesz spróbować i ich nie robić.
Jest to krótki przewodnik, który pomoże ci poprawić ogólny wygląd, dzięki czemu poczujesz się pewniej.
Przewiń w dół i poznaj podstawowe zasady, dzięki którym będziesz wyglądać niesamowicie.

1. Guziki
Środkowy guzik na w marynarce powinien być zamknięty, a górny to twój wybór.Pamiętaj jednak, że dolna nie powinien być zapięty.


2. Biżuteria
Nie ma znaczenia, czy jesteś entuzjastą biżuterii, czy nie, możesz popełnić ten błąd także z innymi akcesoriami. Równowaga jest kluczowa, pamiętaj i nie przesadzaj jeśli chodzi o biżuterię. Zbyt duża lub niepasująca biżuteria sprawią, że będziesz wyglądał cieżko. Jeśli lubisz swoje duże kolczyki, unikaj naszyjnika.

3. Długość krawatu
Ta jest łatwe, ponieważ zawsze możesz dostosować swój krawat. Upewnij się, że dolna końcówka nie osiąga talii, ponieważ spowoduje to, że twój krawat będzie zbyt długi. Ponadto, jeśli dolna końcówka znajduje się powyżej talii, jest zbyt krótka.


Każdy powinien znać te 8 podstawowych zasad ubioru!

1 / 5Next

Nie ma takiego spania!

Nie zrobiłeś nic przez ostatnie 2 minuty. Zamknij to okno albo obczaj najciekawsze posty.